Vážení majitelé firem,

dovoluji si vám nabídnout služby bez nutnosti přejít pod společnost Sievert Consulting s.r.o.,  jakožto Google Apps prodejce „resellera“. Nadále tak můžete ponechat veškerou správu Google Apps ve vlastní režii nebo na stávajícím prodejci služeb.

Nabízíme profesionální školení, podporu, implementaci a migraci dat v rámci celé České republiky i Slovenska.

Zvolte oblast vašeho zájmu: PoradenstvíŠkolení; PodporaMigrace dat, Nastavení Google Apps

google-apps-skoleni

Individuální poradenství na míru

Individuální poradenství na míru klientovi. Využijete např. v momentě, kdy zvažujete přechod na Google Apps a potřebujete zodpovědět množství otázek týkající se přechodu – Aktuální hodinová sazba 1.000,-Kč + DPH.

Školení Google Apps

Vyberte si jeden z vámi preferovaných způsobů školení:

  1. Individuální školení* na základě aktuálních potřeb firmy. Příklad: předem mi sdělíte, že zaměstnanci se cítí nejistě v oblasti Google Disku a při práci s Google dokumenty.  Na základě této informace sestavím individuální školení, které se bude více věnovat problematické části daného Google produktu – Aktuální hodinová sazba 1.000,-Kč + DPH..
  2. Obecné školení v délce 4 hodin v rámci služeb: Gmail, Kontakty, Úkoly, Hangouts, Kalendář, Google Disk a Google dokumenty. Po ukončení tohoto školení budou vaši zaměstnanci schopni využívat většinu z funkcí Google Apps. Budou tak schopni plně navázat na svoji stávající práci bez rizika výpadku spojeného s neznalostí nového prostředí Google Apps – Aktuální hodinová sazba 1.000,-Kč + DPH.
  3. Speciální školení* pro oblast Google Weby, Google Script, atd. – Aktuální hodinová sazba individuálně, dle požadavku + DPH.
  • Zájemce hradí náklady spojené s dopravou 8Kč/Km + DPH a ubytování v případě delší podpory než 1 pracovní den – neplatí pro oblast Praha a Střední Čechy.

Support pro Google Apps

Poskytuji uživatelskou i administrátorskou podporu v dlouhodobém i krátkodobém časovém horizontu. Jsem schopný pracovat ve smluvenou dobu nebo on-site* ve vaší firmě či ve vámi zvolených pobočkách. Podporu je možné poskytnout i formou předplacených ticketů nebo individuálně prostřednictvím videokonference Hangouts. V rámci poskytování podpory pro Google Apps vždy společně nalezneme ten nejlepší způsob, který bude vaší firmě vyhovovat – Aktuální hodinová sazba = Stanovuji na základě zvoleného časového období a způsobu podpory.

Příklad 1: sazba pro on-site – délka požadované podpory je delší než 1 měsíc (160 hod.) – Aktuální hodinová sazba 500,-Kč + DPH.

Příklad 2: měsíčně zasíláno max. 15 ticketů na Google Apps podporu (platí pro 1 rok spolupráce) – Pravidelná měsíční fixní sazba 2.500,-Kč + DPH.

  • Zájemce hradí náklady spojené s dopravou 8Kč/Km + DPH a ubytování v případě delší podpory než 1 pracovní den – neplatí pro oblast Praha a Střední Čechy.

Implementace a migrace dat do Google Apps

Jsem schopný zajistit celkovou migraci stávajících dat do Google Apps. Migrace dat se odvíjí od celkového množství přenášených dat a počtu migrovaných uživatelů. Přenášená data dělíme na různé typy: Emaily, Kontakty, Kalendář a data určená pro DMS – Google Disk. V konečném řešení záleží na vašich konkrétních požadavcích – Aktuální hodinová sazba 1.000,-Kč + DPH.

Konfigurace Google Apps

Instalace a konfigurace Google Apps v sobě obnáší analýzu stávajícího stavu, navrhnutí vhodného řešení, včetně doporučení aplikací třetích stran v případě řešení individuálních potřeb v rámci Google Apps. Nastavení DNS záznamů v doméně bude-li poskytnut ze strany zájemce patřičný přístup. Počáteční zavedení Google Apps, včetně vytvoření uživatelů.  Základní personifikace účtů, např. logo, firemní sdělení o důvěrnosti dat, apod – Jednorázová plaba  5.000,-Kč + DPH.

  • Platí pro firmy do velikosti 30 zaměstnanců, každý další zaměstnanec + 100 Kč bez DPH

Reference, kontakty a bližší informace o firmě Sievert Consulting s.r.o., hledejte na adrese:

www.sievert-consulting.cz/google-apps