Vážení majitelé firem,

dovoluji si vám nabídnout služby bez nutnosti přejít pod společnost Sievert Consulting s.r.o.,  jakožto G-Suite prodejce „resellera“. Nadále tak můžete ponechat veškerou správu G-Suite ve vlastní režii nebo na stávajícím prodejci služeb.

Nabízíme profesionální školení, podporu, implementaci a migraci dat v rámci celé České republiky i Slovenska.

Zvolte oblast vašeho zájmu: PoradenstvíŠkolení; PodporaMigrace dat, Nastavení G-Suite

google-apps-skoleni

Individuální poradenství na míru

Individuální poradenství na míru klientovi. Využijete např. v momentě, kdy zvažujete přechod na G-Suite a potřebujete zodpovědět množství otázek týkající se přechodu – Aktuální hodinová sazba 1.000,-Kč + DPH.

Školení G-Suite

Vyberte si jeden z vámi preferovaných způsobů školení:

  1. Individuální školení* na základě aktuálních potřeb firmy. Příklad: předem mi sdělíte, že zaměstnanci se cítí nejistě v oblasti Disku a při práci s dokumenty.  Na základě této informace sestavím individuální školení, které se bude více věnovat problematické části daného Google produktu – Aktuální hodinová sazba 1.500,-Kč + DPH..
  2. Obecné školení v délce 6 hodin v rámci služeb: Gmail, Kontakty, Úkoly, Hangouts, Kalendář, Google Disk a Google dokumenty. Po ukončení tohoto školení budou vaši zaměstnanci schopni využívat většinu z funkcí Google Apps. Budou tak schopni plně navázat na svoji stávající práci bez rizika výpadku spojeného s neznalostí nového prostředí G-Suite – Aktuální hodinová sazba 1.500,-Kč + DPH.
  3. Speciální školení* pro oblast Weby, Scripty, atd. – Aktuální hodinová sazba individuálně, dle požadavku + DPH.
  • Zájemce hradí náklady spojené s dopravou 14Kč/Km + DPH a ubytování v případě delší podpory než 1 pracovní den – neplatí pro oblast Praha a Střední Čechy.

Support pro G-Suite

Poskytuji uživatelskou i administrátorskou podporu v dlouhodobém i krátkodobém časovém horizontu. Jsem schopný pracovat ve smluvenou dobu nebo on-site* ve vaší firmě či ve vámi zvolených pobočkách. Podporu je možné poskytnout i formou předplacených ticketů nebo individuálně prostřednictvím videokonference Hangouts. V rámci poskytování podpory pro G-Suite vždy společně nalezneme ten nejlepší způsob, který bude vaší firmě vyhovovat – Aktuální hodinová sazba = Stanovuji na základě zvoleného časového období a způsobu podpory.

Příklad 1: sazba pro on-site – délka požadované podpory je delší než 1 měsíc (160 hod.) – Aktuální hodinová sazba 500,-Kč + DPH.

Příklad 2: měsíčně zasíláno max. 15 ticketů na G-Suite podporu (platí pro 1 rok spolupráce) – Pravidelná měsíční fixní sazba 2.500,-Kč + DPH.

  • Zájemce hradí náklady spojené s dopravou 8Kč/Km + DPH a ubytování v případě delší podpory než 1 pracovní den – neplatí pro oblast Praha a Střední Čechy.

Implementace a migrace dat do G-Suite

Jsem schopný zajistit celkovou migraci stávajících dat do G-Suite. Migrace dat se odvíjí od celkového množství přenášených dat a počtu migrovaných uživatelů. Přenášená data dělíme na různé typy: Emaily, Kontakty, Kalendář a data určená pro DMS – Google Disk. V konečném řešení záleží na vašich konkrétních požadavcích – Aktuální hodinová sazba 1.000,-Kč + DPH.

Konfigurace G-Suite

Instalace a konfigurace G-Suite v sobě obnáší analýzu stávajícího stavu, navrhnutí vhodného řešení, včetně doporučení aplikací třetích stran v případě řešení individuálních potřeb v rámci G-Suite. Nastavení DNS záznamů v doméně bude-li poskytnut ze strany zájemce patřičný přístup. Počáteční zavedení G-Suite včetně vytvoření uživatelů.  Základní personifikace účtů, např. logo, firemní sdělení o důvěrnosti dat, apod – Jednorázová plaba  5.000,-Kč + DPH.

  • Platí pro firmy do velikosti 30 zaměstnanců, každý další zaměstnanec + 100 Kč bez DPH

Reference, kontakty a bližší informace o firmě Sievert Consulting s.r.o., hledejte na adrese:

www.sievert-consulting.cz/g-suite