Vážení majitelé firem,

rád bych Vám představil jedinečnou nabídku*, která na českém ani slovenském trhu doposud nebyla. Nabízím Vám 4hodinové ŠKOLENÍ ZDARMA* až pro 15 Vašich uživatelů. Navíc Vaší firmě budu poskytovat roční PODPORU ZDARMA* v rámci uživatelských dotazů.

Jediná podmínka této akce je přejít pod společnost Sievert Consulting s.r.o. jako svého prodejce služeb Google Apps. Rád bych upozornil, že přechod je bezplatný a nemá žádný vliv na funkcionalitu stávajících služeb. Změna prodejce je záležitost na 5 minut Vašeho času, díky nimž můžete získat podporu v hodnotě až 30 000,- Kč.

Nabídka služeb bez nutnosti přejít pod společnost Sievert Consulting s.r.o. >>> K NALEZENÍ ZDE <<<

Důležité upozornění: Nabídka platí i pro firmy, které v současné době využívají služeb jiného prodejce. Platí taktéž pro firmy, které teprve zvažují přechod na Google Apps pro firmu.

Hlavní důvody, proč je vhodnější používat služby pomocí prodejce “resellera” oproti přímé koupi od společnosti Google, se dočte v článku – Jak vybrat “resellera” pro nasazení Google Apps?

google-apps-skoleni

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte mě kontaktovat. 

e-mail: jan.zitko@sievert.cz; mobil: (+420) 602 403 010; skype: sievertcz; web: www.sievert.cz

Bohaté zkušenosti s Google Apps pro firmu

Změna prodejce probíhá dle platných pravidel společnosti Google Inc., které jsou dostupné na stránkách oficiální podpory. Společnost Sievert Consulting s.r.o., neodpovídá za změnu těchto pravidel. Každá změna prodejce bude posouzena individuálně dle aktuálního platebního plánu a aktuálně používaných služeb zájemce.
*Tato nabídka je platná do odvolání a nevztahuje se na stávající klienty ani na klienty , kteří provedli oslovení firmy Sievert Consulting s.r.o., prostřednictvím třetích stran tzn. neproběhlo přímé oslovení společnosti Sievert Consulting s.r.o. .
*Zájemce hradí pouze náklady spojené s dopravou školitele (8Kč/km bez DPH).
*Roční podpora je omezena na max. 10 uživatelských dotazů v kalendářním měsíci.